top of page
Still Life

Gaukite individualų mitybos planą, kuris tikrai veikia.​
Pirmi rezultatai jau po 7 dienų!

2-Receptas-telefone.png
Mintybos-planavimas-telefone-m.png

Kaip sumažinti šlaunis ir blauzdas

Pasidalinsiu sėkmės istorija kaip greitai sumažinti šlaunis ir blauzdas padėjo subalansuotas mitybos planas, specialios treniruotės ir masažas.


Roberta Mišeikienė apie jogurtą, mityba ir nėštumą

Šiandien susitikimas su Gabriele (vardas pakeistas). Gabrielė - jauna mergina, tačiau turi problemą: svoris kaupiasi apatinėje kūno dalyje, šlaunys ir blauzdos yra vandeningos ir ištinusios.


Be to, svoris didėja drąstiškai: per mėnesį po kelis kilogramus. Mums reikia išsiaiškinti, kokie mitybos įpročiai sukelia šią problemą ir, žinoma, bendromis jėgomis, ją išspręsti.


Kaip minėjau, Gabrielė jauna mergina, jai - 22 metai, ūgis 174 , o svoris 97 kg ir sparčiai artėja prie 100 kg. KMI (kūno masės indeksas) – 32 (pirmo laipsnio nutukimas/vidutinė lėtinių ligų rizika). Darbas sėdimas, o laisvalaikis pasyvus, vadinasi, fizinis aktyvumas žemas.


Mane nustebina Gabrielės ramybė, susikaupimas ir tvirtas noras siekti užsibrėžto tikslo. Ji sako, kad nusibodo slėpti kojas po ilgomis suknelėmis ir sijonais, todėl labai nori numesti svorio (gal čia ir jūsų istorija...).


Kad galėčiau Gabrielei padėti, pirmiausia, turiu išsiaiškinti, kodėl svoris taip greitai auga ir kaupiasi, būtent, apatinėje kūno dalyje. Užduodu klausimą: „Kaip manote, kodėl Jums auga svoris?“. Gabrielė mini genetiką, nes tėvai turi viršsvorį, mini hormonus, nors jokių sveikatos sutrikimų nenustatyta, tačiau, kokie mitybos įpročiai gali skatinti svorio didėjimą, jai visiškai neaišku.


Peržvelgus Gabrielės mitybą, tampa viskas aišku! Ji kiekvieną dieną ir ne po vieną kartą, valgo saldžius ir riebius „jogurtukus“, be to, nevengia saldžių varškyčių ir sūrelių. Šiuos produktus dažnai valgo po pagrindinių valgių ir užkandžiauja tarp valgymų. Gabrielė "jogurtukus" perka didesnėse pakuotėse, nes taip pigiau (nors egzistuoja nerašyta taisyklė: jei nusipirkai, atsidarei, tai ir suvalgysi... per vieną kartą...).


Ji neskaito etikečių, todėl nežino, kad suvartoja didelį kiekį pridėtinio cukraus. Gamintojai prideda cukraus į varškytes, sūrelius ir jogurtą, norėdami pagerinti jų skonį, todėl 100 g produkto, pvz., "jogurtuko" gali būti net 3 arbatiniai šaukšteliai pridėtinio cukraus, o jei "jogurtuko" indelis sveria - 350 g ir daugiau...


Gabrielė kavą geria tik su pienu, kurio riebumas 3,5 proc. Be to, nepraleidžia progos kavinukėje atsigerti tikrą kavos bombą su visais priedais: grietinėle, riešutais, sirupu...


Kava su pienu metant svorį

Per dieną, visiškai nepastebimai, Gabrielė suvartoja vidutiniškai 5 pieno produktų porcijas, kurios yra riebalų, pridėtinio cukraus ir kalorijų šaltinis!


  • moterys, kurios vartoja daug pieno produktų, ypač riebių ir saldžių, labai dažnai turi celiulitą ir vandeningas tinstančias kojas;

  • pieno riebalai lėtina limfos tekėjimą, ko pasekoje kaupiasi skysčiai, būtent, apatinėje kūno dalyje. Jei darbas - sėdimas, tai dažnai tinsta kojos;


Kadangi Gabrielės kūnas turėjo disproporciją (t.y. apatinė dalis buvo ženkliai didesnė už viršutinę kūno dalį) svoriui mesti reikėjo ne tik mitybos plano, bet ir papildomų veiksmų:

  1. Subalansuotas mitybos planas ir suvartojamų pieno produktų kontrolė bei teisingas jų pasirinkimas. Mitybos planą galite užsisakyti www.emityba.lt

  2. Speciali sporto programa, kuri padėtų mažinti kojų tinimą ir apimtis bei atstatytų proporciją tarp viršutinės ir apatinės kūno dalies.

  3. Limfodrenažinis masažas, kuris pagerintų limfos tekėjimą. Tinka masažai atliekami rankomis ar specialiais aparatais.


Teisingai pasirinkta svorio metimo strategija davė puikų rezultatą! Gabrielė sėkmingai numetė svorį, labai greitai ištekėjo ir mūsų keliai išsiskyrė. Bet čia dar ne istorijos pabaiga.


Po gimdymo Gabrielė vėl kreipėsi į mane: nėštumo metu, plius 40 kg!

Priežastis: “valgiau už du”…, “taip uošvienė sakė”…


Svorio metimas po nėštumo

Gabrielė 20 kg numetė pati, o likusius vėl sėkmingai metėme kartu. Tik pasiekėme rezultatą ir Gabrielė vėl pastojo. Susitikus po antro gimdymo, manęs laukė spindinčios Gabrielės akys ir pirmieji žodžiai: „Roberta, per antrą nėštumą aš priaugau tik 17 kg, kuriuos jau numečiau!”.


Valio! Ne tik Gabrielės tikslas pasiektas, bet ir mano, nes Gabrielė suformavo ilgalaikius mitybos įpročius ir išmoko kontroliuoti savo svorį visose situacijose. Didžiulės sėkmės tau, Gabriele, ir tavo gražiai šeimai…


P.s.

  • Per didelis pieno produktų (ypač riebių ir saldžių) vartojimas lėtina limfos tekėjimą ir skatina svorio kaupimąsi apatinėje kūno dalyje: ant sėdmenų, šlaunų, blauzdų, ypač esant žemam fiziniam aktyvumui. Skaitykite etiketes!

  • Metant svorį, vartokite tik vieną ar dvi pieno produktų porcijas (žinoma, be pridėtinio cukraus) per dieną! Mėgiamus produktus pirkite mažesnėse pakuotėse.

  • Kava su priedais - tai ne gėrimas, o maistas! Kavą su priedais, mėgaukitės tarp valgymų, o ne po valgio.

  • Mielos merginos, atminkite, kad per nėštumą užtenka suvartojamų kalorijų kiekį padidinti tik 300 kcal (arba kaip nurodė gydytojas), o ne tūkstančiais.

Be to, atminkite, kad numestas svoris visada laukia progos grįžti atgal, o vedybos ir nėštumas - tai labai gera proga.

Individualus mitybos planas: Registruotis dabar

Numeskite svorio, sumažinkite apimtis ir tinimus per tris mėnesius. Pasiekite savo Svajonę!bottom of page