top of page

Apie Mus

Roberta-Miseikiene-Dietologe-Mitybos-Kon
Apie mane

Išsilavinimas:

  • Dietetika

  • Defektologija

  • Trenerio licenzija

Paslaugos:

  • Mitybos konsultacijos

  • Mitybos planų sudarymas

  • Gydomoji mityba

Roberta Mišeikienė

Žmona, mama ir sveikos gyvensenos trenerė. Kaip ir daugumos moterų, po gimdymų, kūno formos pasikeitė, o priaugti kilogramai trukdė gerai savijautai. Aš atradau sprendimo būdą, kuris padėjo ne tik man, bet ir daugumai kitų moterų bei vyrų pasiekti rezultatą.

 

Dabar esu diplomuota dietistė, turinti virš 20 metų darbo patirtį, konsultuojant klientus mitybos klausimais.

 

Norėdami sumažinti svorį, turite suprasti,  kad mityba - tai ne tik maisto produktai, maisto gaminimas, bet ir skaičiai: formulės, kalorijos ir gramai. Kilo mintis, kad panaudojus išmaniąsias technologijas, galima skaičius susisteminti ir perkelti į elektroninę erdvę.

 

Taip atsirado didžiausia Lietuvoje mitybos platforma – www.emityba.lt

 

Tikrai žinau, kad lengviau pasieksite tikslą turėdami kuo įvairesnį valgiaraštį, todėl sukūriau didžiausią sveikų patiekalų bazę Lietuvoje. Nuolat kuriu naujus patiekalų receptus, kurie tik po degustacijos, įkeliami į receptų bazę. Daugelis vartotojų nustemba pamatę tokį didelį patiekalų pasirinkimą, kuriuos gali rinktis pagal savo skonį.

 

Lieknėjantys nori maitintis ne tik sveikai, bet ir skaniai, o šiuolaikinis gyvenimo tempas neleidžia daug laiko skirti kalorijų bei maistinių medžiagų skaičiavimui, sveikų receptų paieškai ir maisto gaminimui. Todėl daugeliui www.emityba.lt tikras atradimas!

 

Pastaruoju metu dažnai susiduriu su besivaikančiais įvairiausių trumpalaikių maitinimosi madų, kurios neigiamai veikia ne tik mitybą, bet ir sveikatą. www.emityba.lt – tai pirmoji mitybos platforma, kuri sukurta remiantis pagrindiniais dietologijos principais: nuosaikumas, įvairumas, subalansuotumas, todėl padeda suformuoti teisingus ir ilgalaikius mitybos įpročius.

 

Branginkite save ir savo šeimą – valgykite skaniai ir sveikai!

 

“Sveikata ne viskas, bet be sveikatos nėra nieko”.  (Sokratas)

Arvydas Mišeikis​

Anksčiau buvau  profesionalus sportininkas. Mano varžybinė patirtis - 15 metų. Sportuoju jau virš 30 metų ir džiaugiuosi, kad sukauptomis žiniomis, kurias gavau iš realios gyvenimo mokyklos, motyvuoju ir padedu savo klientams siekti rezultatų.

 

Niekada nenustoju mokytis. Tikiu tuo, kas išbandyta paties ir tikrai veikia.

Visur ir visada reikia išlaikyti balansą, o nesivaikyti greitų bei trumpalaikių rezultatų. Mūsų kūnas – tai sudėtinga gyva sistema, kurios pusiausvyrą nulemia pozityvus mąstymas, įvairi ir subalansuota mityba bei fizinis aktyvumas.

 

Kai man sako:  "nerandu laiko sveikai mitybai ir mankštai", atsakau: „jei neplanuoji, tai ir nerandi laiko sau, sveikai gyventi“.

 

Gerbk savo kūną ir netapk maisto šiukšliadėže.

 

Pasirink tokį gyvenimo būdą, kuris teiktų džiaugsmą, o ne kančią.

„Visi žmonės nori ilgai gyventi, tačiau ar tikrai jie bus laimingi būdami seni ir ligoti? Savo kūnu reikia rūpintis visą gyvenimą, nepriklausomai nuo amžiaus”.

arvydas-miseikis-treneris_edited.jpg
Apie mane

 

Išsilavinimas:

  • Kineziterapija

  • Trenerio licenzija

 

Paslaugos:

  • Asmeninės treniruotės

  • Asmeninės sporto programos

bottom of page