top of page

ATSILIEPIMAI

"Nuoširdžiai sakau, Jūsų pasiūyti receptai ir paprastumas labai mane sužavėjo. Retai taip būna, kad užsisakius planą pamatytum, jog nereikės atsisakyti visko :) "

Simona

“Ačiū už rūpestį  viskas puslapyje labai aišku, jau penktą dieną gaminu ir valgau pagal Jūsų planą ir jaučiuosi puikiai. Labiausiai džiugina tas faktas, kad nereikia sukti galvos, dėl maisto gaminimo, tai yra ką valgyti. Tik pasirenki ir gamini. Receptai tikrai įvairūs ir puikiai atitinkantys mano poreikius. Ačiū Jums️"

Emityba narys

“Pagaliau turiu tokį mitybos planą, kuris atitinka visus mano lūkesčius. Per mėnesį numečiau 8 kg, sumažėjo kraujospūdis. Maisto tikrai netrūksta, o svarbiausia, valgau skanų ir įvairų maistą. Ačiū emityba.lt"

Jonas, P.

“Patys geriausi atsiliepimai👍 100% rezultatai, labai džiaugiuosi 🤗☺️. Gaunu atsakymus į visus rūpimus klausimus. Puiki ir profesionali komanda."

Simona

“Aš Egidijus, su šia šaunia šeima mano keliai susieti ir po šia diena. Galiu pasakyti aš esu patenkintas, numečiau svorio 25 kg. Tik įdėmiai ir tiksliai laikykites nurodymų ką pasakys ka parašys Roberta ir Arvydas. Roberta ir Arvydai sveikatos judviem, žynių gerų kurias perduosit savo mokiniam. Aš labai patenkintas man 46 metai. Pasikeitė mano šeimyninis gyvenimas, pasikeitė seksualinis gyvenimas su žmona. Dabar mudu su žmona abu laimingi, ir sveikata mano žymiai pabrėžiu žymiai geresnė. AČIŪ ROBERTA IR ARVYDAI."

Egidijus, P.

“Ir aš galiu pasidžiaugti puikiais rezultatais. – 5 per mėnesį. Labai lengva naudotis mitybos planu. Patiekalus pagal aprašymą pagamina net mano paauglė dukra. O jau pasirinkimas toks didelis, kad visiškai neatsibosta mitybos planas. Nebesuku galvos ką gaminsiu šeimai. Visi pradėjome valgyti sveikai."

Jolanta, K.

“Jau džiaugiuosi rezultatais! -6 kg per mėnėsį. Nesustosiu ir mitybos plano laikysiuos toliau. Emityba komanda greitai atsako į visus iškilusius klausimus, pataria ir palaiko. Patarimai labia profesionalūs. O jau patiekalų nuotraukos kokios gražios. Visi receptai lengvai ir greitai pagaminami. Ne dieta, o tikras malonumas."

Gabrielė, K.

“Super puslapis. Lengva naudotis mitybos planu, patiekalai lengvai pagaminami, skanūs."

Arūnas

“Patys geriausi atsiliepimai. Profesionali komanda!!! Rezultatai puikūs. Ačiū"

Monika

“Numeciau 3.2 kg per savaite pirma!"

Mindaugas

“Aivaro sekmes istorija, bendras musu darbas. Atsikratyta 20kg riebalu ir suformuotas raumenynas. Aivaras - stipri asmenybe, siekianti užsibrežto tikslo. Ir jus taip galite."

Aivaras

“Esu restorano šeimininkė, taigi turiu galimybę bet kada skaniai pavalgyti. Dirbant tokioje vietoje labai sunku atsispirti virtuvės šefo šedevrams. Net nepastebėjau, kaip priaugau svorio. Diskomfortas didžiulis. Vangumas, energijos stoka, sveikatos sutrikimai.
Pradėjau sportuoti 2014 gegužės mėn. Svorio nenorėčiau minėti, nes nepadoriai per didelis buvo. Atėjau į sporto klubą, nes girdėjau gerų atsiliepimų apie trenerius.
Svorį padėjo numesti didelis užsispyrimas. Sportavau beveik kas dieną. Nuo pat pirmos treniruotės paprašiau trenerio Arvydo Mišeikio, kad sudarytų programą. Pradėjau atidžiau rinktis maistą, pakeičiau valgymo įpročius.
Tikslo pasiekti nebuvo labai sunku, nes šiame sporto klube jautiesi labai motyvuojamas, visada treneriai šalia, su kuriais gali pasitarti, pasikalbėti.
Per 6 mėnesius numečiau 10 kg. Maždaug po 2 kg į mėnesį. Svorio nenumečiau drastiškai badaudama ar kitais nenormaliais būdais. Viskas tirpo palengva, tik didelio darbo ir užsispyrimo dėka.
Numetus svorio mano gyvenimas pasikeitė radikaliai. Nustojau gėdytis ir kompleksuoti, pasidariau žvalesnė, aktyvesnė, linksmesnė, pilna energijos, pradėjau mylėti save ir džiaugtis gyvenimu!"

Saulė, V.

“Esu Viktoras iš Mažeikių. Dar visai neseniai svėriau 124 kg. Sumąsčiau kreiptis į plastikos chirurgus dėl greito ir paprasto riebalų šalinimo, nes buvau tam pasiryžęs ir psichologiškai, ir finansiškai.
Atvykęs į Klaipėdą susitikau su plastikos chirurgu, kuris liepė iš pradžių užsiimti sportu, kad galėtų mane operuoti bei liktų kuo mažesnis randas, ir rekomendavo fitneso trenerį Arvydą Mišeikį. Esu labai dėkingas chirurgui dėl to, kad supratau esminį dalyką - sportuodamas pats savo jėgomis galiu susitvarkyti problematiškas kūno vietas.
Susitikimas su Arvydu buvo labai malonus ir šiltas , kai mes pradėjome kalbėtis, supratau, kad toks treneris tikrai man taps autoritetu. Ir taip mano gyvenime atsirado SPORTAS.
2012-08-01 buvo ta diena, kai pradėjau intensyviai sportuoti. Tris kartus važiavau pas Arvydą keisti programos, tam, kad toliau sportuočiau. Kodėl būtent pas Arvydą? Pasitikiu juo kaip treneriu.
Taip per laiką supratau, kad taisyklinga mityba - yra 90% visos mano svorio metimo sėkmės, kadangi mano svoris buvo 124 kg, tai numetus apie 34 kg, organizmas pradeda kaupti riebalus. O kontroliuoti paprastuosius angliavandenius yra labia sudėtinga.
Dar vienas dalykas, kurį supratau sportuodamas - tai niekada negalima pasiduoti, kai sieki užsibrėžto tikslo. O mano tikslas - sveikata ir gražus kūnas."

Viktoras, Z.

"Ryžausi svorio metimo eksperimentui, nes turėjau 3 grupės antsvorį - tai yra nutukimas. Gyvenimas buvo nemielas, sveikata - prasta, negalėjau net bato užsirišti, kartą net teko ligoninėje atsidurti. Per 1,5 metų buvau priaugęs 26 kg.
Iš pradžių buvo labai didelis krūvis, bet jau po trečios treniruotės pajutau, kad pratimai darosi lengviau nei pirmą treniruotę. Man sudarė mitybos programą. Supratau, kad pagal tokį sudarytą planą turėtų maitintis kiekvienas! Seniau valgydavau burgerius, dešrainius, gerdavau gaiviuosius gazuotus gėrimus. Jau po pirmos savaitės jaučiausi daug geriau!
Tikslas buvo atsikratyti 30 kg, nors labai norėjosi daugiau netekti svorio.
Po 5 savaičių įtemptų treniruočių ir griežtos subalansuotos mitybos laikymosi netekau 14 kg svorio. Šiek tiek buvo sustojęs svorio kritimas, tačiau netekau net 9 kg riebalų. Visi aplinkiniai jau pastebėjo, kad turiu daugiau energijos, šauniai jaučiuosi, esu stipresnis, linksmesnis.
Projekto pabaigoje, po 3 mėn., treneriai pastebėjo, kad pagerėjo mano fizinė ištvermė, pasikeitė požiūris į sportą ir sveiką mitybą. Netekau 25 kg svorio, bet tai nėra pabaiga - judėsiu toliau, sportuosiu, nesustosiu!  Dėkoju treneriams, kad palaikė, padėjo, tikėjo, rūpinosi, netgi vakarais skambindavo ir klausdavo, ką valgiau, ar sportavau šiandien, ar gerai jaučiuosi!"

Vytautas, Ž.

bottom of page