top of page
Still Life

Gaukite individualų mitybos planą, kuris tikrai veikia.​
Pirmi rezultatai jau po 7 dienų!

2-Receptas-telefone.png
Mintybos-planavimas-telefone-m.png

Geras miegas padeda numesti svorį

Kokybiškas miegas yra labai svarbus svorio metimui, nes miego trūkumas gali sukelti hormonų disbalansą, dėl kurio padidėja apetitas, potraukis riebiam ir saldžiam maistui, o tai gali sukelti svorio padidėjimą.


Geras miegas padeda numesti svorį

Trumpai ir aiškiai: metant svorį reikia išsimiegoti. Tačiau ne viskas taip paprasta...

Pagrindinės priežastys, kurios trukdo geram miegui:
  • Naktinis darbas, kuris sutrikdo visą dienos režimą ir cirkadinį ritmą. Naktinis darbas yra siejamas su miego sutrikimais, pakitusiais valgymo įpatumais ir medžiagų apykaitos pokyčiais, kas gali sukelti nutukimą. Jei neprisitaikote prie naktinio darbo ir manote, kad jis pradeda kenkti jūsų sveikatai ir gyvenimui, apsvarstykite galimybę pakeisti darbą.

  • Knarkiantis vyras, kurio knarkimas gali pažadinti kelis kartus per naktį ir neleidžia kokybiškai išsimiegoti. Nekokybiškas miegas, tai yra miegas su prabudimais, gali paskatinti dažnesnius užkandžiavimus ar persivalgymą riebiu ir saldžiu maistu. Mesti svorį gali būti sunku. Ieškodamos blogo miego priežasčių, moterys apie knarkiantį vyrą nutyli ar neatkreipia dėmesio.

  • Triukšmaujantys kaimynai, bet jie greičiausiai triukšmauja ne kiekvieną naktį, be to, yra tarnybos, kurios rūpinasi tyla.

  • Mažas vaikelis prie kurio reikia keltis kelis kartus per naktį, bet šiuo atveju įsijungia motinos instinktas, kuris padeda labai greitai vėl užmigti, be to, prie vaikelio naktimis gali atsikelti ir tėvelis.

  • Augintiniai, kurie gali pažadinti nakties viduryje. Todėl, jei esate jautrus žmogus, prieš įsigydamas augintinį, gerai apsvarstykite šį pasirinkimą.

  • Spiginančios įvairių buitinių įrengimų šviesos ir švieselės į kurias neretai neatkreipiate dėmesio, gali trukdyti miego hormono melatonino išsiskyrimui. Einant miegoti išjunkite visas šviesas kambaryje, kuriame ruošiatės miegoti.

  • Per vėlai išgertas kavos puodelis. Paskutinį kavos puodelį gerkite likus 6 valandoms iki miego.

Jei yra problema, spręskite ją, o nelaukite, kol ji taps didžiulė!

Čia - tik keletas neišsimiegojimo pavyzdžių ir jų sprendimo būdų. Neišsimiegojimo priežastys turėtų būti išspręstos, nes kitaip, nukentės ne tik svoris, bet sveikata. Šiandien pastangos, rytoj rezultatas.


Saldaus ir kokybiško miegelio Jums, mielieji!


Individualus mitybos planas: Registruotis dabarbottom of page