top of page
Still Life

Gaukite individualų mitybos planą, kuris tikrai veikia.​
Pirmi rezultatai jau po 7 dienų!

2-Receptas-telefone.png
Mintybos-planavimas-telefone-m.png

Sumuštinis su lašiša ir avokadu


Sumuštinis turi nemažą kiekį riebalų (avokadas, lašiša), todėl, jei riebalus, net sveikus virškinate sunkiau, valgykite nedidelę porciją. Maistas, kuriame yra didesnis kiekis riebalų netinka prieš treniruotę.


Sumuštinis su lašiša ir avokadu

Sveikas, Sotus ir Skanus sumuštinis be pieno produktų, be laktozės, be kiaušinių. Pasigaminsite per kelias minutes. Tinka ir vegetarams.


Sumuštinį su lašiša ir avokadu labiausiai tinka valgyti pusryčiams ar pietums. Vakarienei toks sumuštinis - netinkamas pasirinkimas tiems, kas sunkiau virškina riebalus.


Reikės tik 3-jų pagrindinių ingredientų:

  • duonos (rinkitės pagal savo skonį);

  • sūdytos lašišos;

  • avokado prinokusio;

  • sezamo sėklų ir prieskoninių žolelių spalvai ir papuošimui (jei pageidaujate);


Gaminimas: avokadą sutrinkite šakute, užtepkite ant duonos ir uždėkite supjaustytas lašišos juosteles. Kai trinate avokadą, papildomai dėti druskos nereikia, nes duona ir sūdyta lašiša druskos turi pakankamai. Be to, avokadas su druska, praranda savo skonį. Metant svorį ypač svarbu, jausti puikų kiekvieno ingrediento skonį. Mėgaukitės skoniais, spalvomis ir sveiku maistu!


Sumuštinius, kuriuose yra avokadas, reikėtų suvalgyti tuoj po paruošimo, nes avokadas pajuoduoja.


Receptas iš mitybos plano. Užsisakę mitybos planą, tiksliai žinosite, kokio dydžio turi būti Jūsų porcija. Užsisakyti individualų mitybos planą galite: www.emityba.lt

Kalorijų skaičiuoklė

bottom of page