top of page

Sumuštinis su lašiša ir avokadu

Sveikas, Sotus ir Skanus sumuštinis be pieno produktų, be laktozės, be kiaušinių. Pasigaminsite per kelias minutes. Tinka ir vegetarams.

Sumuštinis turi nemažą kiekį riebalų (avokadas, lašiša), todėl, jei riebalus, net sveikus virškinate sunkiau, valgykite nedidelę porciją. Maistas, kuriame yra didesnis kiekis riebalų netinka prieš treniruotę.


Sumuštinį su lašiša ir avokadu labiausiai tika valgyti pusryčiams ar pietums. Vakarienei toks sumuštinis - netinkamas pasirinkimas tiems, kas sunkiau virškina riebalus.


Reikės tik 3-jų pagrindinių ingredientų:

  • Duonos (rinkitės pagal savo skonį);

  • Sūdytos lašišos;

  • Avokado prinokusio;

  • Sezamo sėklos ir prieskoninės žolėlės spalvai ir papuošimui (jei pageidaujate);

Gaminimas: avokadą sutrinkite šakute, užtepkite ant duonos ir uždėkite supjaustas lašišos juosteles. Kai trinate avokadą, papildomai dėti druskos nereikia, nes duona ir sūdyta lašiša druskos turi pakankamai. Be to, avokadas su druska, praranda savo skonį. Metant svorį ypač svarbu, jausti puikų kiekvieno ingrediento skonį. Mėgaukitės skoniais, spalvomis ir sveiku maistu!


Sumuštinus, kuriuose yra avokadas, reikėtų suvalgyti tuoj po paruošimo, nes avokadas pajuoduoja.


Receptas iš mitybos plano. Užsisakę mitybos planą, tiksliai žinosite, kokio dydžio turi būti Jūsų porcija. Užsisakyti individualų mitybos planą galite: www.emityba.lt


bottom of page