KONTAKTAI

 +370 655 07454

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
  • White Pinterest Icon

© 2019 UAB Sveikatinimo Akademija. Visos teisės saugomos

  • Roberta Mišeikienė

Antioksidantai prieš senėjimą

Resveratrolis – junginys, randamas raudonųjų vynuogių odelėse. Kartais vadinamas „jaunystės fontanu“.


Resveratrolis yra antioksidantas, kuris atitolina senatvę. Kaip antioksidantas jis prasiskverbia pro kraujo-smegenų barjerą, tuo apsaugodamas smegenis ir nervų ląsteles nuo laisvųjų radikalų poveikio. Laisvieji radikalai, tai nestabilūs atomai, kurie gali sukelti vėžį, senėjimą ir smegenų degeneraciją.


Resveratrolis

Kovoja su virusais, grybeliais, pelėsiais;antiestrogeninis poveikis, saugo nuo vėžio, antimetastazinis poveikis;apsaugo ląstelių DNR nuo pažeidimo;priešuždegiminis poveikis;apsaugo nuo cukrinio diabeto, Alzheimerio, širdies ir kraujagyslių ligų;atitolina senatvę ir su ja susijusius sutrikimus


Kofermentas Q10

 Šis antioksidantas dažnai pamirštamas. Kofermentas Q10 gaminamas kepenyse ir aprūpina visas mūsų kūno ląsteles energija. Q10 – medžiaga, kuri padeda konvertuoti maistą į energiją.


Tai svarbi maistinė medžiaga sveikatai ir ilgaamžiškumui. Nuo 25 metų šio antioksidanto pradeda mažėti. Statinų vartojimas mažina šį, gyvybiškai svarbų antioksidantą.


Kofermentas Q10 atlieka daug funkcijų organizme:

Gerina imuninę funkciją sergantiems AIDS ir ŽIV;Gerina širdies darbą;Gerina spermatozoidų judrumą ir vaisingumą;Gerina cukraus kontrolę, sergantiems diabetu;Atitolina senatvę ir su ja susijusius sutrikimus.


Glutationas

Tai dar vienas labai svarbus antioksidantas, leidžiantis išlikti sveikiems, užkertantis kelią senėjimui, vėžiui, širdies ligoms, Alzheimeriui, demencijai, autizmui.


Glutationas – paprasta molekulė, kuri randama visame kūne ir yra sudaryta iš cisteino, glicino ir glutamino.


Glutationą organizmas gali pasigaminti pats, tačiau tarša, prasta mityba, toksinai, stresas, traumos, radiacija mažina jo kiekius.


Organizmas lieka neapsaugotas nuo oksidacinio streso, laisvųjų radikalų, infekcijų, vėžio. Kepenys negali atlikti detoksikacijos procesų.


Kaip glutationas veikia:

Glutationo paslaptis yra siera, kuri įeina į jo sudėtį. Siera lipni, smirdanti molekulė, kuri prisiklijuoja laisvuosius radikalus, gyvsidabrį, sunkiuosius metalus ir pašalina su tulžimi ir išmatomis.


Todėl glutationas labai svarbus detoksikacijos procesams. Kai organizme teršalų labai daug, pradeda trūkti glutationo.


Kaip padidinti glutationo kiekį organizme:

Pirma, vartokite produktus turinčius sieros. Tai – česnakai, svogūnai, kopūstai;


Antra, išrūgų baltymai – puikus aminorūgšties cisteino, turinčios sieros, šaltinis. Aminorūgštys reikalingos glutationo sintezei. Išrūgų baltymai turi būti nedenatūruoti, aukštos kokybės;


Trečia, fiziniai pratimai padeda gerinti imunitetą, pašalinti toksinus;


Ketvirta, vartokite papildus su glutationu.

69 views