top of page

Nemokamas mitybos planas

Dažnai svoris pradedamas mesti su didžiuliu entuziazmu, tačiau praėjus keletai savaičių entuziazmas išblėsta, nes per sunku, ilgai reikia laukti rezultato, tingiu ir t.t. Jei tikrai nori numesti svorį, reikės pakeisti požiūrį į svorio metimą. Svorio metimas reikalauja nemažai pastangų ir disciplinos. Šiandien pastangos, rytoj rezultatas! Svarbiausia, į svorio metimą žiūrėk racionaliai ir pozityviai.

Nemokamas mitybos planas

Kaip pasiekti tikslą:


Atsakyk sau į klausimą, kodėl nori numesti svorį? Susirašyk atsakymus ir pasikabink virtuvėje ar kitoje matomoje vietoje. Atsakymų turėtų būti ne daugiau 4 - 7, be to, jie turi būti labai konkretūs ir aiškūs. Kasdien juos perskaityk. Vienintelė kliūtis įgyvendinti rytdienos planus yra šiandienos abejonės. Neabejok!


Užsibrėžk realų tikslą. Visiškai nesvarbu kiek svorio nori numesti, svarbu turėti realius etapus tikslui pasiekti, ypač jei reikia numesti daug svorio. Primenu, kad ne per vieną dieną svoris užaugo, ne per vieną dieną nukris.

  • Pirmas etapas. Sustabdyk svorio augimą (dažniausiai pasiekiama per savaitę).

  • Antras etapas. Numesk svorį. Realu, kad per savaitę nukristų nuo 200 iki 400 g, o per mėnesį nuo 2 iki 5 kg.

  • Trečias etapas. Kai pasieksi sveiką kūno svorį, užfiksuok rezultatą (išlaikyk pasiektą svorį du metus).

  • Ketvirtas etapas. Išlaikyk pasiektą rezultatą visą gyvenimą.


Susidaryk konkretų veiksmų planą tikslui pasiekti. Ką darysi? Susirašyk veiksmus, kuriuos turi padaryti tikslui pasiekti. Kuo tiksliau surašysi, tuo lengviau bus vykdyti. Įpročiai formuojasi 21 dieną, todėl, pavyzdžiui, 21 dieną: 10 min darysiu mankštą kiekvieną rytą; negersiu saldžių gėrimų; maistą gaminsiu pati; tiksliai laikysiuos mitybos plano. Kai praeis 21 diena ir pamatysi rezultatą, nebenorėsi sustoti.


Fiksuok rezultatus. Prieš pradedant savo kelionę į sveikesnį gyvenimą, pasidaryk nuotraukų "prieš", nes bus smagu sulyginti su nuotraukomis "po". Kiekvieną dieną sverkis, geriausiai ryte, nevalgius. Jei turi galimybę, pasidaryk kūno masės analizę ir būtinai išsaugok pradinius duomenis. Vieną kartą per savaitę matuok kūno apimtis ir užsirašyk.


Neperspausk savęs. Kai supranti, kodėl tai darai, matai tikslą ir naudą, svorio metimas nustoja būti kančia. Pagirk ir apdovanok save, bet ne maistu, o, pavyzdžiui, kosmetika, rankine ar naujais džinsais. Jei padarysi vieną žingsnį atgal, tai negraužk savęs, o ženk du žingsnius į priekį!


Tikėk savo sėkme. Neabejok savim, per didelius rūbus išmesk. Nesižvalgyk atgal, nes kelio atgal nėra. Pažiūrėk paprasčiau, į bet kokią sėkmę: ar tai būtų finansai, ar sportiniai pasiekimai, ar svorio mažinimas - ji visada turi vieną bendrą ir išskirtinį bruožą: sėkmė

pasiekiama paprastais, monotoniškais, dažnai nuobodžiais, bet KASDIENIAIS veiksmais!


Tikslą lengviau pasieksi su www.emityba.lt

Eiti pirmyn vienam yra sunku. Atsimink, kad siekti savo tikslo patariant ir palaikant mitybos profesionalui, kuris yra pats nemažai pasiekęs ir žino kaip padėti kitam, žymiai paprasčiau.


Kiek sveria tavo problema?

Turi IEŠKOTI SPRENDIMO ir VEIKTI.

Todėl, spręsk problemą,

"netempk" jos kaip sunkaus akmens ant savo pečių,

nes kuo ji ilgiau ant pečių,

tuo tampa sunkesnė.


Visos dietos svoriui mažinti turi vieną bendrą savybę: sumažinamas suvartojamų kalorijų kiekis.

Kalorijų negalima sumažinti per daug!


1200 kcal – tai minimalus kalorijų kiekis moterims, norinčioms saugiai ir efektyviai numesti svorio. O dabar galite išbandyti 3-jų dienų mitybos planą svoriui mažinti. Mitybos planas skirtas moterims, kurių fizinis aktyvumas mažas (sėdimas darbas ir pasyvus laisvalaikis). Mitybos plane naudojami patiekalai iš www.emityba.lt


1200 kcal dieta - tai mažo kaloringumo dieta, kuri aprūpina organizmą visomis maistinėmis medžiagomis. Tai ne monodieta, kai valgomas vienas maisto produktas, pav., grikiai, kefyras, obuoliai, mėsa, kiaušiniai ir t.t.


Laikantis 1200 kcal dietos geriausiai rinktis mažiau kaloringus, bet daugiau sotumo suteikiančius maisto produktus. Daržovės, vaisiai, kruopos, duona, liesa mėsa ir mažo riebumo pieno produktai suteikia sotumo, bet turi mažai kalorijų.


1200 kcal dietos užtenka laikytis nuo 7 iki 21 dienos. Per šį laikotarpį organizmas persitvarko, todėl reikia padidinti kalorijų kiekį pagal individualius poreikius.


Nemokamas mitybos planas:Metant svorį, reikia žinoti savo porcijos dydį. Užsisakę INDIVIDUALŲ MITYBOS PLANĄ, tiksliai žinosite, kokio dydžio turi būti Jūsų porcija. Pasirinkite mitybos planą pagal valgymo tipą:


Mitybos planas: "Valgau viską"

Mitybos planas: "Vegetaras"

Mitybos planas: "Be pieno produktų"

Mitybos planas: "Be gliuteno"

Mitybos planas: "Be pieno produktų ir be gliuteno"

Mitybos planas: "Detox"

Mitybos planas: "Šeimai"


#mitybosplanas #motyvacija #sveikamityba #numestisvorio

bottom of page