top of page

Keptas sumuštinis su sūriu

Sveiki pusryčiai prieš treniruotę ar skubant į darbą. Duona - angliavandeniai, sūris - baltymai ir riebalai. Tinka vegetarams. Jei sumuštinį papuoš daržovės ir prieskoninės žolelės - palepinsite savo kūną vertingomis medžiagomis.

Kai skubate ryte ir labai trūksta laiko kažką gaminti, visada pagelbės: SUMUŠTINIS. Ir skanu, ir sveika, ir sutaupysite laiko. Duonos ir sūrio dažniausiai galima rasti kiekvienoje virtuvėje. Be to, duonos ir sūrių įvairovė yra didžiulė, todėl kiekvienas gali susikurti mėgiamą sumuštinį ir skaniai papusryčiauti.


Be to, keptas sumuštinis su sūriu, tinkamas pasirinkimas vakarienei. Sumuštinis su sūriu suteiks sotumo jausmą ilgam, todėl nesinorės užkandžiauti. Tačiau, jei jūsų tikslas - mesti svorį, neviršykite savo kalorijų kiekio.


Reikės:

  • Duonos;

  • Fermentinio sūrio;

  • Šviežių daržovių;

Prieš skrudinant duoną, nupjaukite plutas, nes apdegusi pluta - tai akrilamido šaltinis, kuris nieko gero organizmui neatneš. Duoną skrudinkite iki šviesios spalvos! Sumuštinį patiekite su mėgiamomis šviežiomis daržovėmis. Skanaus!


Receptas iš mitybos plano. Užsisakę mitybos planą, tiksliai žinosite, kokio dydžio turi būti Jūsų porcija. Užsisakyti individualų mitybos planą galite: www.emityba.lt


bottom of page