Susisiekite su mumis: | +370 655 07454

Testosteronas ir gliukozė. Tyrimo rezultatai šokiravo.

2015-08-25, 16:01 Autorius: Roberta Mišeikienė

4Life-Transfer-Factor-Malepro

 2006 metais, Amerikos endokrinologų draugijos užsakymu, buvo atliekamas tyrimas, kurio tikslas buvo nustatyti, kaip gliukozės mėginys /ištirpinta vandenyje 75 g gliukozės/, duodamas pacientui išgerti gliukozės tolerancijos testo metu, veiks testosterono lygį. Tyrimo rezultatai šokiravo.

Po dviejų valandų testosterono lygis nukrito kiekvienam eksperimento dalyviui 25 proc., nepriklausomai nuo to ar vyrai sirgo diabetu ar buvo sveiki. 15 proc. tiriamųjų testosterono lygis sumažėjo iki kritinės ribos.

 Daugelis kultūristų po treniruotės geria proteino kokteilius su dideliu cukraus kiekiu, kad padėtų aminorūgštims patekti į raumenis, bet tuo pačiu metu sumažina savo testosterono lygį. Jei sportininkas turi žemą testosterono lygį arba sportuojantysis treniruočių pagalba nori pakelti savo testosterono lygį, tokių proteino kokteilių reikėtų atsisakyti.

 Nemažai vyrų nenori prisipažinti, kad jie yra smaližiai, visiškai nesuprasdami, kokį poveikį valgydami cukrų, jie daro savo lytiniam gyvenimui. Norėdami patirti saldumynų sukeltą malonumą, vyrai save kastruoja.

Įvertinkite šį straipsnį
(1 balsas)

Komentarai

4Life-Transfer-Factor-Malepro