top of page
Still Life

Gaukite individualų mitybos planą, kuris tikrai veikia.​
Pirmi rezultatai jau po 7 dienų!

2-Receptas-telefone.png
Mintybos-planavimas-telefone-m.png

Kaip nepriaugti svorio per šventes

Metant svorį daugeliui neduoda ramybės svarbus klausimas, kaip nepriaugti svorio per šventes. Jums gali padėti laiko patikrintos ir išbandytos 9 taisyklės.


Kaip nepriaugti svorio per šventes

Švenčių mūsų gyvenime netrūksta: gimtadieniai, vakarėliai, Velykos, Kalėdos, Nauji Metai, o kur dar atostogos su "viskas įskaičiuota"! Gali pasirodyti, kad esant tokiam užimtam kalendoriui, svorio numesti neįmanoma. Atsiminkite, viskas jūsų rankose. Reikia tik panorėti ir imtis veiksmų, nes niekas kitas už jus svorio nenumes.


Šventės yra šventės, jas reikia švęsti, tačiau jos neturi asocijuotis su galimybe persivalgyti. Persivalgymas per šventes parodo, kad jūsų kasdieninė mityba yra monotoniška ir kankinanti.


Kiekvienai šventei ruošiatės iš anksto: perkate naują suknelę ar darote šukuoseną. Fasadas paruoštas, o vidus? Tai yra, kaip ruošiate organizmą šventei? Niekaip?

Keiskite savo požiūrį į kasdieninę mitybą: nepersivalgykite, valgykite įvairų ir subalansuotą maistą.

Laikykitės išbandytų taisyklių, kurios padės nepriaugti svorio per šventes.


 • Prieš einant į svečius valgykite taip, kaip valgote įprastą dieną, tik apskaičiuokite laiką, kad nuo paskutinio valgymo iki sėdant prie stalo būtų praėjusios 3-4 valandos. Jei vakarėlis vakare, galite suvalgyti lengvesnius pietus.

 • Rinkitės. Sėdant prie šventinio stalo, priminkite sau, kad jūs nesate alkanas ar nusibadavęs. Apžvelkite stalą ir išsirinkite ką valgysite. Nors per šventes galima sau leisti viską ir daug, geriau nesirinkite patiekalų, kuriuos valgote kasdien ar dažnai. Ant stalo tikrai rasite įdomių ir skanių valgių, kuriuos galite drąsiai paragauti.

 • Ragaukite. Įsidėkite į lėkštę įvairių patiekalų po šaukštą ir ragaukite. Šios taisyklės laikosi manekenės, todėl jos ir lieknos. Ragaukite ir nudžiuginkite šeimininkę, kuri taip stengėsi!

 • Laikykitės vieno karto taisyklės. Ragaukite patiekalą tik vieną kartą ir neprašykite pakartoti. Jei kažko nespėjote paragauti, paprašykite išsinešti.

 • Kontroliuokite porcijos dydį. Dažniausiai per šventes patiekiamas vienas karštas patiekalas, tačiau tiek vyrams, tiek moterims porcijos dydis būna vienodas. Išeitis: prašykite, kad jums įdėtų pusę porcijos, pav., vieną cepeliną ar balandėlį. Jei porcijos negalima sumažinti (pvz., didelis kepsnys), tai mėsą ar žuvį valgykite be garnyro (gausite mažiau kalorijų). Jei jūsų tikslas nepriaugti svorio per šventes, pamirškite padažus. Mitybos planas svoriui mažinti: Registruokitės dabar Valgykite skaniai ir lieknėkite be streso!

 • Tik vanduo! Jokių sulčių, girų, saldžių gazuotų ir pan. Tai papildomos kalorijos ir papildomi kilogramai.

Venkite alkoholinių gėrimų ir kokteilių su cukrumi

 • Venkite alkoholinių gėrimų ir kokteilių su cukrumi. Tai blogiausia, ką galite pasirinkti, nes gėrimų su cukrumi išgersite daugiau, vadinasi, gausite daug cukraus ir kalorijų, ko pasekoje papildomi kilogramai garantuoti.

 • Jei vartojate alkoholį, tai valgykite kuo liesesnį maistą. Alkoholis ir riebus maistas - nesuderinami, nes nukenčia kasos ir kepenų darbas, ko pasekoje sutrinka riebalų skaidymas ir baltymų sintezė. Riebalai keliauja į riebalų atsargas. Dvi - tris dienas skysčių susikaupimas ir ištinimas garantuotas. Žinoma, ir papildomi kilogramai.

 • Ką daryti su desertais? Desertus ragaukite ir neprašykite pakartoti! Desertas dažniausiai pateikiamas šventės pabaigoje, todėl, jei jaučiate, kad vaišių per daug, paprašykite desertą išsinešti.


Per savaitę galima sumažinti pilvo apimtis

Primenu taisykles:

 1. nevalgykite tris-keturias valadas prieš sėdant prie stalo;

 2. rinkitės;

 3. ragaukite;

 4. laikykitės vieno karto taisyklės;

 5. kontroliuokite porcijos dydį;

 6. jokių gaiviųjų gėrimų su cukrumi, tik vanduo;

 7. negerkite alkoholio su cukrumi;

 8. riebus maistas ir alkoholis - nesuderinami;

 9. desertas išsinešimui;

Atsiminkite, jei kasdien laikotės sveikos mitybos principų: nepersivalgote, valgote įvairų ir subalansuotą maistą, tai per vieną vakarą priaugti riebalų neįmanoma.

Nežadėkite sau po švenčių „sėsti ant griežtos dietos“, nes toks požiūris visiškai sumažins kontrolę prie stalo ir paskatins eilinį kartą persivalgyti, o kai po švenčių pamatysite svarstyklių parodymus, gali dingti motyvacija mesti svorį.


Po švenčių, teisingai maitinantis, net per savaitę, galima sumažinti pilvo apimtis keliais centimetrais. Todėl po švenčių nepulkite prie iškrovos dienų, bet nusiteikite maitintis, vadovaujantis sveikos mitybos principais.

Mitybos planas svoriui mažinti: Registruokitės dabar

Valgykite skaniai ir lieknėkite be streso!bottom of page