Susisiekite su mumis: | +370 655 07454

Transfer Factor yra nepakeičiamas prie virusinių, bakterinių, grybelinių infekcijų, jis pagerina imuninės sistemos veiklą

2016-04-04, 12:08 Autorius: Roberta Mišeikienė

4Life-Transfer-Factor-Plus-Tri-Factor-Formula

 Ištraukos iš interviu su JAV Kanzaso universiteto Pediatrijos centro profesore Carol Ann Ryser.

Nuo 1998 m. gydytoja rekomenduoja Transfer Factor savo pacientams, besiskundžiantiems chroniškais susirgimais. C. A. Ryser pavyko pasiekti labai gerų rezultatų ir šiame interviu ji jais dalijasi.

 Pirmiausia, man labai svarbu nustatyti diagnozę - kuo tiksliai pacientas skundžiasi ir kokie pas jį negalavimai. Atlikdama išsamias diagnostikas, pirmiausia išsiaiškinu susirgimų priežastį, t.y., stengiuosi kuo tiksliau nustatyti, kokios kilmės - bakterinės ar virusinės - negalavimas kamuoja pacientą.

 Transfer Factor yra nepakeičiamas prie visų bakterinių, virusinių, grybelinių susirgimų, jis padeda atsatyti imuninę sistemą esant bet kokiam sistemos nukrypimui. Transfer Factor savo praktikoje rekomenduoju tiek profilaktikai, tiek žmogui sergant ar vėliau - reabilitaciniu periodu. Transfer Factor ypač veiksmingas, esant chroniškoms infekcijoms, alergijoms, Epštein-Bar virusui, chroniškam nuovargiui.

Kokiomis problemomis dar besiskundžiantiems Jūs rekomenduojate Transfer Factor?

 Pacientams, kuriems nustatoma fibromialgija (išplitęs raumenų skausmas, nuolatinis nuovargis, prasta nuotaika ir nerimas), nes jos atsiradimą sąlygoja virusinės, bakterinės, grybelinės infekcijos ir parazitai. Taip pat turintiems nervinės sistemos ar virškinamojo trakto sutrikimų.

Kokį poveikį jaučia žmonės nuo Transfer Factor?

transfer factor Carol Ann

 Pacientai, kurie turi užsitęsusių chroniškų susirgimų, teigiamą poveikį pajaučia dažniausiai po 3-6 mėn. Visiškas būklės atsistatymas įvyksta

maždaug per metus. Tiek laiko reikia, kol imuninės sistemos veikla radikaliai pasikeičia ir atsistato. Pasitaiko atvejų, kada žmogus gerai pasijaučia ir nusiskundimai dingsta po 5-6 mėn.

 Labai dažnai tenka susidurti su tokiomis problemomis, kai pas žmogų yra 2-7 chroniškos infekcijos vienu metu (visų tipų herpes virusas, helikobakter, chlamidijos, citomegalo virusas, Epštein-Bar virusas ir kt.). Imuninės sistemos ląstelių atsinaujinimas tuomet trunka iki 6 mėn., po to, kai ligų sukėlėjai pašalinami ir infekuotos ląstelės pakeičiamos naujomis sveikomis, žmogus ir pajaučia ženklų sveikatos būklės pagerėjimą.

Ar pasitaiko atvejų, kuomet žmogui Transfer Factor sukelia nemalonius šalutinius poveikius ar sveikatos būklės pablogėjimą?

 Kaip taisyklė, jokių šalutinių poveikių nebūna. Gali kilti tik sveikatos būklės paaštrėjimai (ligos suaktyvėjimas), o tai reiškia, kad imuninė sistema įsitraukia į kovą su patogenais. To bijoti nereikia, tai reiškia, kad Transfer Factor veikia ir padeda Jums kovoti su ligos sukėlėjais. Visgi, kaip medikė, aš esu atsargi ir prieš kiekvieną rekomendaciją, atlieku išsamius imuninės sistemos būklės įvertinimus, kraujo tyrimus.

Gal galite pateikti pačius geriausius rezultatus iš savo praktikos?

 Mano pacientai nebeserga. Jie daugiau nebeturi infekcijų, pas juos pagerėja atmintis ir protinis mąstymas, dingsta depresija. Pas šiuos žmones atsiranda daugiau energijos, padidėja fizinis aktyvumas ir ištvermė. Tačiau būna atvejų, kai pajutę tokį savo sveikatos būklės pagerėjimą, žmonės staiga viską meta ir pamirštai Transfer Factor. Tokiu atveju, jeigu žmogus prieš tai buvo linkęs į chroniškus susirgimus, aš rekomenduoju Transfer Factor profilaktikos tikslais.

Įvertinkite šį straipsnį
(1 balsas)

Komentarai

4Life-Transfer-Factor-Plus-Tri-Factor-Formula