Susisiekite su mumis: | +370 655 07454

Transfer Factor neturi lygiaverčių analogų pasaulyje

2016-04-05, 12:44 Autorius: Roberta Mišeikienė

4Life-Transfer-Factor-Plus-Tri-Factor-Formula

 Ištraukos iš interviu su Irkutsko srities imunologu, Europos Natūralių Mokslų Akademijos akademiku B. Gordinskiu.

Kaip seniai žinote apie Transfer Factor?

 Apskritai, Transfer Factor yra žinomas daugiau kaip 60 metų. Tai labai rimtas dalykas, ir tai nekelia jokių abejonių. Kiekvienas imunologas žino apie Transfer Factor. Tik vienintelis klausimas visais laikais buvo kaina – 7000 JAV doleriai – tokia buvo kaina, kuomet jis buvo išgaunamas iš žmogaus leukocitų. Šiai dienai jis neturi lygiaverčių analogų pasaulyje todėl, kad jo veikimo spektras labai platus. Pradedant kaulų čiulpais, baigiant visomis periferinėmis, imuninėmis ir ne tik imuninėmis ląstelėmis.

Šiandien mes pradedame suprasti, kad tai pagrindinis dalykas, kuris stiprina organų ir audinių regeneraciją. Jis stabdo organizmo senėjimą, stabdo fibrozę, sklerozę… Tai patvirtina daugybė tyrimų, atliktų įvairiose pasaulio šalyse. Mes žinome, kad mūsų organizmo ląstelės gyvuoja tik 2 – 3, maksimum 4 mėnesius. Vyksta pastovus atsinaujinimas, tai yra naujos ląstelės keičia senąsias. Iš kur atsiranda naujos ląstelės? Iš kaulų čiulpų, o tai ir yra kamieninės ląstelės, kurios kaip siuntos yra siunčiamos po visą organizmą, kur ir vyksta organų ir sistemų atstatymas. Vyksta pastovus atsinaujinimas.

Žmogaus organizmas per visą jo gyvenimą vidutiniškai perdirba apie 12 tonų ląstelių ir 30 tonų mikrobų. Taip pastoviai „atsinaujina“ plaučiai, kepenys ir pagrindinį vaidmenį šiame procese vaidina Transfer Factor, informacijos pernešėjas. Panagrinėkime, kodėl toks svarbus imuninės sistemos darbas. Pirma – visos infekcinės ligos – tai blogai dirbanti imuninė sistema. Antra – 95% visų alerginių susirgimų priežastis – tai blogai dirbanti imuninė sistema.

Trečia – praktiškai visos autoimuninės ligos – tai blogai dirbančios imuninės sistemos padarinys. Turime iki 3000 įvairių susirgimų, priklausančių nuo imuninės sistemos veikimo. Žaizdos negyja todėl, kad ląstelės negauna reikiamos informacijos - komandos iš limfocitų arba per mažai tų komandų. Odos depigmentacija arba hiperpigmentacija atsiranda taip pat dėl nepakankamo imuniteto darbo. Be imunininės sistemos nevyksta jokie regeneraciniai procesai. Mes žinome, kad pagrindinis imuninės sistemos organas yra užkrūčio liauka. Ji gamina biologiškai aktyvią medžiagą – timoziną, kuris svarbus T limfocitų gamybai kaulų čiulpuose.

Nesubrendę T limfocitai iš kaulų čiulpų migruoja į užkrūčio liauką, ten baigia vystytis ir kraujotakos bei limfinės sistemos pagalba pasklinda po visą kūną. Jie mus ir apsaugo nuo virusų, mikrobų, parazitų. Pagrindinė jų funkcija - apsaugoti mus nuo svetimų ląstelių, taip pat ir nuo savų „išsigimusių“ , piktybinių. Visa tai jos turi atrasti, stebėdamos imuninę sistemą ir saugodamos ją nuo pašalinės įtakos. Užkrūčio liaukos atstatymas leidžia mums atstatyti endokrininę sistemą ir periferinį kraują, kur imuninė sistema atsako už viską.

Mes sudaryti iš ląstelių, kurios gyvena tik 2-3 mėnesius, po to jos žūsta ir į jų vietą ateina kitos. Ir tos žuvusios ląstelės gali cirkuliuoti kraujyje pusę metų ir daugiau, nes neužtenka fermentų, kurie turėtu juos utilizuoti. O imunininė sistema jas priima kaip „svetimas“ ir pradeda gaminti prieš juos antikūnius, antikūnius skydliaukei, antikūnius kepenims. Šiai dienai nėra organo, prieš kurį organizme nerastume antikūnių!

Ar Transfer Factor reikalingas organizmui?

 O kaip gi! Tame ir visa esmė. Organizme visada yra infekcija. Mūsų audiniuose tūno 1,5 kilogramo mikrobų. Praktiškai visi žmonės dabar kenčia nuo užterštos aplinkos. Ląstelės, tarpląstelinis skystis, kraujas, limfa - tai sritys, kuriose nebegali vykti normalūs apykaitos procesai. Vaistai, vitaminai, kuriuos mes vartojame, negali patekti į ląstelę, ląstelių membranos užsikimšusios.

Todėl dažnai žmogus skundžiasi, kad vartoja vaistus, o norimo efekto nėra. Papraščiausiai vaistas negali patekti į ląstelę, tiek ji užteršta. Šiandien žmogaus organizmas užterštas labai pavojingomis medžiagomis. O kai pradedame imuninės sistemos apmokymą, pasitelkdami Transfer Factor, tai mikrobai, žinoma, žūsta. Imuninė sistema natūraliai atlieka kenksmingų organizmų naikinimą.Įsivaizduokite, kad su 3 cm augliu gali susidoroti imuninė sistema, be jokių operacijų.

Kaip? Tiesiog imuninė sistema pradeda pilnai dirbti, gavusi informacijos Transfer Factor dėka. Kartais būna sveikatos būklės paaštrėjimų, paimkime bet kurią ligą – ar alergiją, ar autoimuninį susirgimą, ar hepatitą. Visi paaštrėjimai – tai visada sveikimo procesas. Didelė žmonijos problema - užterštumas. Paimkite bet kurį žmogų.

Mes visada ką nors pas jį rasime. Lambliozę rasim? Šimtas procentų, kad rasime. Opistorchozę rasim? Taip. Askarides šiai dienai turi 95 % Rusijos gyventojų. Jeigu paskaičiuotume, kiek visko yra mūsų organizme, plaukai piestu stotų. Apie 500 gramų helmintų turi kiekvienas žmogus. Jeigu imuninė sistema pradeda normaliai dirbti, pasitelkus Transfer Factor, tai ji privers helmintus palikti organizmą.

Tai yra, gerai dirbanti imuninė sistema padeda užtikrinti, kad organizme helmintų būtų mažiau?

 Taip, žinoma. Jų iš viso neturėtų būti žmogaus organizme. Pagal vidutinę statistiką, žmogus turi apie 5 kilogramus įvairių mikroorganizmų ir ne visi jie naudingi ir reikalingi. Jeigu žmogus nesituština 16 valandų, tai jau vidurių užkietėjimas, negalvokite jeigu žmogus nesituštino 2 paras, kad tai normalu, tai jau vidurių užkietėjimas, sparčiai bloginantis žmogaus būklę, todėl, kad ten bus ne 5, o 8-10-12 kilogramų mikrobų! O pridėkite čia helmintus, kitas problemas. Apie kokią sveikatą galima kalbėti?

Imkime bet kurį žmogų, kuriam virš 40 metų. Kaip taisyklė, pas jį virškinančių fermentų, reikalingų maisto virškinimui, yra sumažėję 20%. Apie kokį maisto virškinimą galima kalbėti? O kas iš Jūsų valgo po 19 valandos? Juk visi žino, kad tai nesveika, bet visi valgo vėlai. O juk kepenys po 19 valandos nedirba, ir kasa nedirba. Kas bus su maistu, kuris pateks? Jis nesivirškins, jis pirmiausia nukeliaus į plonąją žarną, paryčiais į storąją žarną ir visa tai puiki terpė daugintis mikrobams, apie kuriuos mes kalbėjome.

Štai ryte atsikėlėte, galvoje ūžia, nėra gyvenimo! Ir taip kiekvieną dieną, ar tai normalu? Išvada - po 19 valandos valgyti negalima. Na, nebent, sultys, kefyras, netgi kai labai norisi ko nors saldaus. Visi kenksmingi mikrobai žarnyne dievina saldumynus - kandida, stafilokokas, streptokokas – be saldumynų negyvena. Bet vidurių užkietėjimo problema - tai ne tik disbakteriozės problema, reikalas čia ir peristaltikoje, galimybė žarnynui susitraukinėti. Ir dažniausia priežastis – blogas vegetatyvinės nervų sistemos darbas, neateina impulsai iš galvos smegenų. Nuo žarnyno darbo priklauso ir visa imuninė sistema, nervų sistema, be normalaus jo darbo sugrius visas organizmas.

Labai dažnai į mus kreipiasi žmonės dėl alergijos. Kokią rolę atlieka Transfer Factor šioje situacijoje?

 Kai mes vartojame hormoninį vaistą, tai ką mes darome? Mes paprasčiausiai kuriam laikui išsivaduojame nuo ligos simptomų. Kitais metais prasidėjus augalų žydėjimui, prasidės viskas nuo pradžių. Visa tai labai rimta, o šiandien mes labai primityviai įsivaizduojame šių ligų vystymąsi. Transfer Factor reikšmingas procesuose, susijusiuose su kaulų čiulpų pakeitimais, kamieninių ląstelių ir audinių regeneracija. Ir alergijos, ir autoimuninės ligos taip pat susijusios su pažeidimais virškinimo trakte, pažeidimais kasoje - nepakanka fermentų, todėl ne viskas suvirškinama iki galo.

Ar galima Transfer Factor lyginti su kitais žinomais imunomoduliatoriais?

 Taip, žinoma. Transfer Factor pats stipriausias. Pas mus šiai dienai daug imunomoduliatorių ir aš galiu jums juos išvardinti. Tai pačios įvairiausios kryptys, pradedant genų inžinierijos absorbentais ir baigiant augalinės ir gyvulinės kilmės produktais. Aš galiu išvardinti ilgiausią sąrašą pačių rimčiausių produktų. Ir sintetinių, ir gyvulinės, ir bakterinės kilmės.

Mes naudojame juos įvairiomis kombinacijomis. Pas mus daug produktų yra sukurta iš veršelių užkrūčio liaukos, sibiro elnių, tamarinų kitų gyvūnų. Tai labai stiprūs produktai, bet tai hormonai. Atvejis su Transfer Factor dar rimtesnis, bet jis yra natūralios kilmės. Be to, be jokio pašalinio efekto. Pieną mes visą gyvenimą gėrėme, lyg ir nieko nenutiko. Kiaušinius visą gyvenimą valgėme ir nieko. Su Transfer Factor mes turime „gryną“ amino rūgščių seką, kuri neišprovokuoja alergijos. Tame ir yra stiprioji Transfer Factor pusė.

Aš jį priskirčiau prie genų inžinerijos produktų. Jis lyg ir imunomoduliatorius ir tuo pačiu jis „įsikiša“ gerąja prasme į procesus, pradedant kaulų čiulpais ir baigiant kepenų ląstelėmis.

Labai dažnai girdime iš imunologų, kad negalima kištis į imunininės sistemos darbą. Iš kitos pusės - argi ekologinė padėtis nesikiša?

 Mums reikia padėti imuninei sistemai. Jūs net neįsivaizduojate, šiandien mūsų gyvenimas nėra sterilus. Daugiau kaip 50% moterų yra vienaip ar kitaip infekuotos. Randame šiai dienai herpeso virusą, chlamidijas, toksoplazmas ir t.t . Natūralūs barjerai nebedirba. Ko tik nerandame. Net galvos smegenyse randami virusai. Vyrų sėklidėse randami virusai. Tai rodo, kad gynybinės kliūtys yra pažeistos.

Sakyti, kad šiandien imuninė sisitema yra apsaugota – tai nerimta. Jinai nėra aprūpinta ta apsauga, kuri turėtų būti. Todėl šiai dienai 30% onkologinių susirgimų sudaro galvos smegenų onkologija. Galvos smegenys – šventovių šventovė. Tai rodo, kad visi barjerai yra sugriauti. Ir kalbėti šiandien, kad imuninei sistemai nereikia pagalbos – visiškai kvaila.

Reikia palaikyti, reikia pakeisti ją vaikams, pagyvenusiems žmonėms, nėščiosioms. Transfer Factor, tai faktorius, pakeičiantis terapiją. Jis padeda pajungti tas imunininės sistemos grandis, kurios nedirba. Svarbiausias dalykas, tai informacinis poveikis. Jis yra svarbesnis už fizinį poveikį. Transfer Factor - tai net ne pakaitinė terapija, tai informacinis poveikis.

Pakalbėkime apie Transfer Factor neurologijoje.

 Pas mus yra vienas supratimas, apie kurį mes visi pamiršome. Tai neuroimunologija. Tai reiškia, kad mes tiriame nervų sistemų imunologiją. Pasirodo, kad odos antigenai, imuninės sistemos antigenai, nervų sistemos antigenai turi labai daug bendro. Kai pažiūrėjome, iš kur jie atsiranda, tai pasirodo, kad jie yra iš vieno ir to pačio embriono lapelio.

Odos ligos labai aiškiai parodo, kad jeigu odai blogai, tai ir nervinėje sistemoje visada blogai. Jeigu odai blogai, tai ir imuninei sistemai blogai. Iš odos, kaip aiškaus indikatoriaus tai matome, bet nematome kas būtent vyksta nervinėje, imuninėje sistemoje. Transfer Factor paveikia kaulų čiulpus, kamienines ląsteles, nervines ląsteles. Transfer Factor atstato visus mūsų centrus.

Kokį pajaučiamą efektą sukelia Transfer Factor?

 Tai gerontologinis efektas, čia abejonių nėra. Nuo ko priklauso ląstelių regeneracija? Kuo greičiau ląstelės keičiasi, tuo geriau organizmui, o jeigu sulėtės, tai senėjimas vyks greičiau. Vystosi fibriozė, širdyje vyksta sklerotiniai pakitimai su iš čia išplaukiančiomis pasekmėmis. Kepenyse, nuo kurių priklauso viskas – ta pati situacija. Ląstelės neatsinaujina.

O ką daryti, jeigu ląstelės turi gyventi 2 -3 mėnesius, o gyvena 5 – 6 mėnesiuis ir laiku nepasišalina, tai dalis kepenų nedirba. O jeigu kepenys nedirba, pagrindinė mūsų biochemijos laboratorija nieko negamina ir nieko neardo.

Įvertinkite šį straipsnį
(6 balsai)

Komentarai

4Life-Transfer-Factor-Plus-Tri-Factor-Formula