top of page
Still Life

Gaukite individualų mitybos planą, kuris tikrai veikia.​
Pirmi rezultatai jau po 7 dienų!

2-Receptas-telefone.png
Mintybos-planavimas-telefone-m.png

Vištiena su soja, bananu ir duona

Receptas skubantiems. Vištiena šiandien naudojama beveik kiekvienoje virtuvėje. Šeimininkės žino ne vieną receptą, kaip skaniai paruošti mėsytę. Tačiau būna momentų, kai nebesugalvojate, kaip pasigaminti vištieną. Jei jau viskas išbandyta ir pritrūko idėjos, išbandykite šį receptuką. Receptas be pieno produktų ir labai mėgiamas sportininkų.

Šis receptas tinka ir pietums, ir vakarienei. Be to, patogu neštis į darbą, nes - skanus ir šiltas, ir šaltas.


Ar tinka metant svorį? Žinoma, kad tinka! Ir visiškai nesvarbu, kad yra bananas, duona, ar aliejus. Gal jau atėjo laikas nustoti demonizuoti maistą, o pradėti mėgautis maistu... Svoris krenta esant kalorijų deficitui. Todėl, kai žinai kokio dydžio turi būti porcija, dingsta visos baimės, o svoris pats krenta.


Receptas iš mitybos plano, todėl ingredientai skaičiuojami individualiai.


Reikės:


1. Vištos krūtinėlės; 2. Banano; 3. Sojos padažo; 4. Alyvuogių aliejaus;


Gaminkite:


Vištos krūtinėlę supjaustykite juostelėmis.


Keptuvėje vidutiniškai įkaitinkite aliejų ir sudėkite kepti vištieną (nesūdykite, nes sojos padažas sūrus, tačiau prieskonius be druskos galite naudoti).


Baigiant kepti vištienai, sudėkite supjaustytą griežinėliais bananą. Kai bananas pradės karamelizuotis, supilkite sojos padažą. Užvirkite, sumaišykite visus ingredientus ir išjunkite ugnį.


Patiekite su duona ir šviežiomis daržovėmis. Skanaus!

Receptas iš www.emityba.lt mitybos plano. Užsisakę mitybos planą, tiksliai žinosite, kokio dydžio turi būti Jūsų porcija. Užsisakyti individualų mitybos planą galite čia:


Comments


bottom of page