top of page

Septynių dienų dieta

Nori atsikratyti riebalų per trumpą laiką, nes laukia vakarėlis ar šventė? O gal reikia apsivilkti mėgiamą suknelę? Ar laukia pasimatymas su nepažįstamuoju? Netrukus sužinosi kaip atsikratyti nuo 5 iki 8 kilogramų per savaitę.

Septynių dienų dieta

Pirma taisyklė: Nepraleisk valgymų! Valgymas vieną kartą per dieną, net jei tai bus sotūs pietūs, tikrai nepadės sulieknėti. Valgyti reikia kas tris valandas, tris - keturis kartus per dieną. 


Antra taisyklė: Šią savaitę, kai laikaisi dietos, neturi jausti alkio! Jei pajutai alkį, nedelsiant pavalgyk!


Šitą dietą sukūrė automobilių gamybos kompanija General Motors. Dieta buvo skirta tiems kompanijos darbuotojams, kurie norėjo atsikratyti viršsvorio be piliulių ir griežtų dietų, kurių reikia laikytis ištisus mėnesius.


Didžiulės automobilių gamyklos tikslas buvo padėti savo darbuotojams, kurie dirbo gamyboje ir administracijoje, rūpintis savo sveikata.

Jei nori pasiekti geriausio rezultato, turi laikytis visų rekomenduojamų instrukcijų. Įrodyta, kad laikantis šitos dietos galima atsikratyti nuo penkių iki aštuonių kilogramų per savaitę.


Pirma diena: "vaisių"


Tai pati svarbiausia savaitės diena. Ši diena – vaisių diena. Valgyk vaisius, kurie patinka ir tiek, kiek norisi. Svarbiausia, išbrauk iš vaisių sąrašo bananus! Prisimink, kad labiausiai tinka šiai dienai: melionas ir arbūzas. Pirmąją dieną negalima valgyti jokių kitų produktų, net šviežių daržovių. Išgerk 8 – 12 stiklines vandens. Jei jausi alkį, padidink suvalgomų vaisių porcijas. Jokio alkio!


Antra diena: "daržovių"


Diena skirta daržovėms. Rinkis tas, kurios patinka. Gali valgyti ir virtas, ir nevirtas. Negalima vartoti nei druskos, nei riebalų. Daržovių dieną labai svarbu suvalgyti porciją virtų bulvių. Valgyk brokolius, baklažanus, agurkus, salotas, moliūgus, kopūstus. Jei maitinsies pagal rekomendacijas, du kart per dieną tuštinsies. Tai būtina! Nepamiršk išgerti 8 – 12 stiklinių vandens.


Trečia diena: "vaisių – daržovių"


Trečią dieną gali valgyti viską, kas buvo paminėta, išskyrus bulves ir bananus. Svarbiausia, nevalgyti vaisių ir daržovių kartu. Valgyk vaisių assorti per pusryčius, daržovių patiekalą per pietus ir keletą vaisių vakare. Gerk pakankamai vandens!


Ketvirta diena: "bananų – pieno"


Kaip nori, taip, bet per dieną reikės suvalgyti nuo 8 iki 10 bananų ir išgerti tris stiklines pieno. Daugiau valgyti nieko negalima! Gali pasirodyti, kad tai bus alkana diena. Tačiau vakare jausies puikiai! Svarbiausia, reikia prisiminti, kad ketvirtą dieną reikia valgyti mažiausiai keturis kartus per dieną ir gerti stiklinę pieno iš ryto, per pietus ir vakare.


Penkta diena: "pomidorų – ryžių"


Jei mėgsti pomidorus, tai penkta diena tau bus šventė. Per pietus reikia suvalgyti porciją virtų ryžių, o per pusryčius ir vakarienę 6 - 7 didelius pomidorus. Penktą dieną organizmas gamins daug šlapimo rūgšties, todėl būtinai reikia gerti 12 – 15 stiklinių vandens.


Šešta diena: "vaisių - ryžių - daržovių"


Per pietus reikia suvalgyti porciją ryžių. Ryte valgyti vaisius, o vakare daržoves. Per savaitę jau pripratai valgyti mažesnes porcijas maisto, todėl alkio kęsti nereikės.


Septinta diena: "ryžių - daržovių"


Tai - paskutinė tavo dietos diena. Turi suvalgyti porciją ryžių. Gali valgyti visas daržoves, kurios tau patinka. Septintą dieną valgyti vaisius griežtai draudžiama.

Nėra jokių abejonių, jei laikysies šitos dietos atsikratysi per savaitę nuo penkių iki aštuonių kilogramų. Kilogramai negrįš, nes dietos metu išsivalo virškinamasis traktas, pagerėja virškinimas.  


Septynių dienų dietos galima laikytis kartą per mėnesį. Ši dieta netiks tiems, kas turi virškinimo trakto sutrikimų ar kitokių sveikatos problemų.


Po šios dietos: Sveikos mitybos planas svoriui mažinti. Receptai - tik 5 ingredientai!


Metant svorį, reikia žinoti savo porcijos dydį. Užsisakę mitybos planą, tiksliai žinosite, kokio dydžio turi būti Jūsų porcija, be to galite pasirinkti mitybos planą pagal valgymo tipą:


Mitybos planas: "Valgau viską"

Mitybos planas: "Vegetaras"

Mitybos planas: "Be pieno produktų"

Mitybos planas: "Be gliuteno"

Mitybos planas: "Be pieno produktų ir be gliuteno"

Mitybos planas: "Detox"

Mitybos planas: "Šeimai"


Išsirinkite ir užsisakykite mitybos planą: www.emityba.lt


#dieta #numestisvorio

bottom of page