top of page

Kalakutiena su ananasu ir agurkais

Updated: Sep 13, 2021

Mitybos planas svoriui mesti neatsiejamas nuo sveikos mitybos receptų. Kuo daugiau mitybos plane sveikų receptų, tuo mažesnis stresas metant svorį. Kalakutiena dažnai naudojama mitybos plane, ne tik todėl, kad turi mažai kalorijų, tačiau kalakutiena - tai skani mėsa.

Kalakutiena ruošiama įvairiais būdais: kepimas, virimas, troškinimas, ruošimas garuose, orkaitėje, grilyje, bei troškinimas. Tačiau pats paprasčiausias ir greičiausias paruošimo būdas - trumpai apkepti keptuvėje.


Dažnai manoma, kad metant svorį, mėsą reikia tik virti ar ruošti garuose, tačiau - tai netiesa. Jei nėra jokių medicininių priežasčių, dėl kurių reikia valgyti tik virtą ar garuose ruoštą maistą, tai metant svorį, galima naudoti ir kitus mėsos paruošimo būdus, tame tarpe ir kepimą.


Laikykitės kelių taisyklių kepant mėsą:

  • kiekvienam kepimui aliejų naudokite šviežią (nepanaudotą);

  • aliejų neperkaitinkite, o įkaitinkite vidutiniškai;

  • nepalikite mėsos be priežiūros, kad nepridegtų;

Kalakutiena su ananasu ir agurkais - tai skani ir gaivi vakarienė ar pietūs, norintiems numesti svorį, sveikai valgyti, sportuojantiems... Receptas be pieno produktų, be gliuteno. Pagaminsite greitai, o skonis nustebins. Saldžiarūgštis ananasas, gaivūs agurkėliai, soti kalakutiena su mėgiamais prieskoniais ir traškūs riešutai - tai tikras malonumas valgyti ir mesti svorį. Išbandykite!


Patiekalui pagaminti reikės tik 5 pagrindinių ingredientų:


  1. Kalakuto filė (arba vištienos);

  2. Ananaso šviežio;

  3. Agurkų šviežių (žalumynų);

  4. Graikinių riešutų;

  5. Alyvuogių aliejaus;Gaminimas:


Keptuvėje vidutiniškai įkaitinkite aliejų ir sudėkite kubeliais supjaustytą kalakutieną, užbarstykite prieskonių ir apkepkite. Patiekite su ananasu, agurkais ir riešutukais. Užbarstykite žalumynų.


Skanaus!

Kadangi receptas iš mitybos plano, ingredientai skaičiuojami individualiai, todėl užsisakę mitybos planą, tiksliai žinosite, kokio dydžio turi būti Jūsų porcija.


Kiekviename mitybos plane - 1000 sveikų receptų.

Receptai - tik 5 ar mažiau ingredientų.

Užsisakyti asmeninį mitybos planą galite čia:

Recent Posts

See All