Elektroninėse knygose, kurias rasite Sveikatinimo akademijos puslapyje, dalinamės sukaupta ilgamete patirtimi treniruojant ir konsultuojant sporto klubo lankytojus ir sportininkus.


Išsirink elektroninę knygą su pageidaujamu mitybos planu ir atsisiųsk per minutę į savo elektroninį paštą.


7 dienų mitybos planas moterims norinčioms atsikratyti nereikalingų kilogramų

7 dienų mitybos planas moterims norinčioms atsikratyti nereikalingų kilogramų

Mielos moterys, norite sulieknėti ir laikotės mažo kaloringumo dietų, bet nežinote ką pasigaminti? Sveikatinimo akademijos dietistė Roberta Mišeikienė turinti ilgametę patirtį konsultuojant mitybos klausimais, sukūrė Jums mažo kaloringumo, sveikų patiekalų mitybos planą.
Kaina: 9.95 €

7 dienų mitybos planas raumenų auginimui (I etapas)

7 dienų mitybos planas raumenų auginimui (I etapas)

Sporto salėje žmonės dažnai užduoda klausimą: „Kodėl neauga raumenys, nors sportuoju reguliariai? Žinokite, kad auginant raumenis mityba sudaro 80% sėkmės. Mes dalinamės savo ilgamete patirtimi, todėl Jums nereikės eiti klaidų keliu ir vadovautis nuogirdomis. Naudokitės mitybos planu raumenų masės auginimui, kuris išbandytas ir veikia 100%.
Kaina: 9.95 €

Sveikas Maistas Sveika Širdis

7 dienų mitybos planas vyrams: Sveikas maistas - Sveika širdis

Mitybos planas vyrams svoriui mažinti (sėdimas darbas ir mažas fizinis aktyvumas). Daugelio tyrimų duomenimis širdies ir kraujagyslių ligos tampriai susijusios su antsvoriu ir nutukimu. Kiekvienas papildomas kilogramas - tai papildomas krūvis širdžiai. Pirmasis žingsnis norint išvengti širdies ir kraujagyslių ligų – pasirinkti tinkamą mitybą bei mitybos režimą.
Kaina: 9.99 €