Noriu pasakyti, kad šis mitybos planas 100% vertas Jūsų investicijos!

Įsivaizduokite, kaip nuostabu: Jūs skaniai valgote, o svoris krenta, džiaugiatės pagerėjusia sveikata ir sugrįžusia energija.

 

Pagimdžiau tris puikius vaikus, tačiau su kiekvienu džaugsmu augo papildomi kilogramai. Išbandžiau įvairiausių dietų, tačiau turėdavau tik trumpalaikius rezultatus. Daugiau nei dvidešimt metų ieškojau būdų kaip numesti ir išlaikyti svorį.

foto 5 tiny.png

Aš tikrai žinau, kaip Jūs jaučiatės su viršsvoriu ir kaip norite jo atsikratyti...

Išleidžiate krūvas pinigų trumpalaikiams mitybos planams ir brangiems papildams svoriui mesti, tačiau rezultato nėra. Tik sugaištas Brangus laikas ir išleistos krūvos pinigų...

 

Tačiau aš radau sprendimą, kuris padėjo man atsikratyti riebalų nuo pilvo, sėdmenų ir šlaunų, pagerinti sveikatą ir susigražinti energiją.

Pratimai-peciu-juostai-pradine.jpg

Kokią naudą Jūs gausite iš mitybos plano:

  • Greitai ir be streso numesite svorį!

  • Jausitės lengvesni, žvalesni ir jaunesni!

  • Išgirsite daugybę komplimentų iš aplinkinių!

  • Suformuosite ilgalaikius mitybos įpročius ir svoris nebegrįš atgal!

Kai laikysitės mano mitybos plano, pamatysite, koks gali būti skanus sveikas maistas. Daugelis mano klientų rašo: „taip skaniai nevalgydavau“ arba „niekada negalvojau, kad sveikas maistas gali būti toks skanus“.

 

Mano mitybos planas – tai vienas iš lengviausių būdų numesti svorį, nes nebereiks gaišti laiko receptų paieškoms ir kalorijų skaičiavimams. Jūs gausite mitybos planą, kuriame viskas suskaičiuota individualiai Jums (kalorijos, baltymai, riebalai, angliavandeniai), o receptų net 1000.

ŠEIMA MĖGAUJASI, O JŪS METATE SVORĮ.

Į Jūsų mitybos planą įtraukiau įvairiausius receptus, todėl Jūsų gaminamais patiekalais galės mėgautis visa šeima!